Skip to main content

O nas

Na rynku działamy od 1997 roku. Staramy się kompleksowo obsłużyć każdą firmę, która podejmie z nami współpracę.

Świadczymy usługi konsultingowo-wdrożeniowe. W swojej ofercie posiadamy sprawdzony sprzęt najwyższej jakości: HP, Dell, Lenovo itd.

Zajmujemy się instalacjami serwerowymi w oparciu o oprogramowanie Microsoft. Nie ograniczamy się jedynie do woj. opolskiego. Na swoim koncie mamy wdrożenia w rejonie dolnośląskim, śląskim, mazowieckim oraz pomorskim.

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach sieci pozostawiając do Państwa dyspozycji programy antywirusowe: F-Secure, Kaspersky, Symantec itd., jak i wyspecjalizowane systemy firewall np. FortiGate. Od pierwszych dni istnienia naszej firmy współpracujemy z firmą Symfonia Sp. z o.o.

Posiadamy status AUTORYZOWANEGO PARTNERA firmy Symfonia Sp. z o.o.

Stale podnosimy swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach, sympozjach.

Partnerzy

Symfonia ERP

Symfonia to firma która od ponad 20 lat dostarcza przedsiębiorcom sztandarowy produkt do zarządzania przedsiębiorstwem. Aktualnie Symfonia Sp z o.o. jest jednym z trzech największych dostawców systemu ERP na świecie. Moduły wchodzące w skład oprogramowania Symfonia ERP to: Symfonia Handel, Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia KSeF, Symfonia eBiuro, Symfonia Contact Manager, Symfonia Analityk Sprzedaży, Symfonia Środki Trwałe, Symfonia Kadry i Płace, Symfonia Zarządzanie Produkcją i Symfonia ERP Business Intelligence i inne.

Saldeo Smart

SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. To także narzędzie dla przedsiębiorców do komunikacji z księgowością, wystawiania faktur i kontroli płatności. Dowiedz się więcej

ITCube CRM

ITCube to CRM wykorzystujący najnowsze technologie oraz prosty interfejs. ITCube CRM gwarantuje użytkownikowi dostęp do informacji z pełna historią współpracy zarówno od strony danych kontrahenta jak i użytkownika. ITCube jest dedykowanym rozwiązaniem dla małych jak i dużych firm. Wspomaga działy handlowe, marketingowe i serwisowe. Jest w pełni zintegrowany z oprogramowaniem Symfonia ERP Handel. Dowiedz się więcej

Zadzwoń teraz